Křest knihy "Selebryta" Rudy z Ostravy

5. ledna 2014 v 15:01 | Lexi |  Akce

Dnes, i přes to, že jsem v posledních dnech nechodila kvůli nemoci do školy, jsem se zúčastnila křtu knihy "Selebryta" Rudy z Ostravy. Na akci jsem vyrazila s jednou s nejlepší kamarádek Agou, a protože se křest konal v OC Karolina, rozhodly jsme se to spojit s vánočními nákupy.
Hned po škole si to Aga zamířila ke mně a 14:30 jsme seděly (společně s brambůrkama, ano, my hubneme) v autobuse, ve 3 odpoledne jsme byly v Ostravě. Po cestě tramvají nás samozřejmě kontroloval revizor (mám já to ale štěstí), no a já samozřejmě nemohla najít můj lístek. Nakonec se povedlo a přežily jsme. Samozřejmě bych si neodpustila nechat situaci jen tak, a protože Aga zná Ostravu poněkud méně než já, tak jsem ji poslala, že má vysednout, když tramvaj stála na červené. Poslechla mě na slovo a k posměchu celého vagonu se snažila prodrat ven. Nakonec jsem tedy přiznala, že toto skutečně ještě není naše zastávka, samozřejmě z mého původního místa.

Aga je jedna z mých nejlepších kamarádek.
Trochu jsme prolezly obchody (no dobře, tak McDonald's, KFC, ale pozor, na závěr UGO! :D) a potom jsme utíkaly na místo konáni, se snahou chytit místa. Lidí se sešlo celkem dost, Ruda měl dorazit v 17:00, no přišel 10 minut později, ale fajn, to není ještě tak hrozné. Po úvodní řeči se k němu připojili hosté, skupina Legendy se vrací. Abych pravdu řekla, důvod mé účastni byla hlavně tato skupina, už jsem byla na 5 koncertech, odnesla jsem si pár fotografií se členy skupiny, ale pořád mi do sbírky chyběla fotografie se všemi a jejich podpisy, tak jsem doufala, že bych si je tam mohla odchytnout.
Ruda z Ostravy se skupinou Legendy se vrací a jejich manažerem.
Program byl zajímavý, neunudili mě, místy jsem se i zasmála. Hlavně nemluvili nijak dlouho, jestli půl hodinky tak to je moc. Potom nadešel čas na Rudovu autogramiádu. Já jsem si to ale ihned zamířila za Izzym, mým nejoblíbenějších členem skupiny (můžete ho znát také ze skupiny Doga), už jednou jsem psala článek o setkání. Povedlo se a já ho poposila o autogram. Vyhověl mi, každopádně ta fotka je hrozná :D
S Izzym, členem skupiny Legendy se vrací a Doga, a kamarádkou Agou.
Potom jsem se začala shánět po mém recenzním výtisku, který tam měl na mě někde čekat. Zašla jsem na místo, kde se prodávaly knihy, ale tam na mě hleděli jako na idiota, až přišla nějaká paní a poslala mě k pódiu. Tak jsem tam tedy šla, ovšem ani tam to nebylo lepší. Tam mě slyšel jeden pán, že se po knize sháním, tak mě poslal za manažerkou Rudy. Ta mě teda dost zaskočila větou "jako vám to někdo dá zadarmo?", a to ještě neumím napodobit ten tón. Asi bych se pěkně naštvala, kdyby za mnou nepřišla paní, která mi sdělila, že se kolem potlouká slečna, která mě hledá, společně s mým výtiskem a okamžitě ji zavolala. Sláva takovým lidem. Nakonec tedy milá paní i s knihou dorazila a já si ji konečně převzala.
Když jsem konečně měla knihu, chtěla jsem co nejrychleji pro podpis a zpátky do obchodů (ach ty ženy :D). Tak jsem si vystála půlku fronty, když mě upoutalo prodávání nového cdčka Legend, no a hádejte co :D Nechala jsem Rudu Rudou a utíkala si desku koupit. Když jsem platila, tak jsem si všimla nálepky, tak jsem ji rovnou taky koupila a šla za kluky, kteří stáli za Rudou, a požádala o autogramy. Rádi mi vyhověli a podepsali mi jak album, tak i nálepku (o které jsem si mylně z dálky myslela, že je to fotka :D
Skupina Legendy se vrací mi podepsala jejich nejnovější cédéčko...
... i nálepku (nesmějte se, fakt z toho mám radost! :D)
Potom jsem se zase vrátila do fronty, když jsem si všimla, že jsou zase po hromadě, tak jsem zas a opět z poloviny fronty vytáhla Agu a utíkala za něma. Trochu jsme si je s Agou zorganizovaly a konečně to skončilo společnou fotkou :3
:3
A nakonec jsem se postavila do fronty a vážně si ještě 10 minut počkala na Rudův autogram, když už tu knížku mám. Chlap přede mnou byl stejně jako já z Karviné (Ruda toto město zmiňoval už v zahajovací řeči, tehdy ji nazval Kurvinou), Ruda se ho zeptal a po zjištění, že je to Karviňák, tak mu do knihy vpálil, že pro "fajneho synka z Kurvine" nebo tak něco :D Konečně jsme se na řadu dostaly i my a on: "ty jo, kočky!". Vlepila jsem mu před nos knihu, a že já jsem taky z té Kurviné, jak o mém městě tak krásně mluvil. To hned že to ne, že to tak nemyslel, takže to mám věnované "Helči z fajne Karvine". Takže myslím, že se mamince pochlubit můžu :D Podepsal mi taky kartičku a když jsem ho poprosila o společnou fotku, tak souhlasil a hned si nás tam přitisknul k sobě. Vím, že jsem po cestě někomu vrazila do rukou foťák, že moc prosím o fotku, pán byl hodný, a neposlal mě do háje, ale vážně nás vyfotil. Potom si tam nějakého fotograga volal i Ruda, že se s náma chce vyfotit :D Tak jsme ještě nějakou tu dobu pózovaly. Potom jsme poděkovaly, on nám popřál, ať si užijeme nákupy a my vyrazily.
Trochu sestříhaná forma originálního věnování od Rudy z Ostravy.
Věnovaná kartička.
S Rudou s Ostravy :))
Nakonec jsme spokojené zamířily ještě do pár obchodů, to jsem si koupila halenku a kalhoty. Celkově jsem dneska za jídlo, cestu, oblečení a pití vyhodila kolem 1000,-... takže takové akce budu pořádat vážně vyjímečně :D
S Agou jsme dojely ještě ke mně, vše nadšeně vyložily mým rodičům a neodpustily jsme si ještě pár fotek :3 :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Renaiti Renaiti | Web | 14. ledna 2014 v 14:30 | Reagovat

To musel být úžasný den :)

2 Renaiti Renaiti | Web | 14. ledna 2014 v 14:30 | Reagovat

To musel být úžasný den :)

3 KulHarp KulHarp | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 20:42 | Reagovat

Pokrasnenie armpit delivers inconvenience, pulls. To delay trip in the hospital should not. Formation under the muscle cavity may become cancer illness. But often it is result excessive use antiperspirants with aluminum, non-compliance rules personal hygiene, strong sweating. Inflammation triggers a close clothing, alien razor-affiliation, the virus.
<a href=http://armpit.info/a-painful-lump-in-the-armpit>large lump under armpit</a>  
Discomfort under the arm, redness, lump becoming hot? This is the ulcer that should operated on, next take medications. initial stage cost solutions, anti-inflammatory drugs. When the process is started, the required surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama